Lazer Epilasyon Kursu İzmir Kayıtlarımız Başladı!

  MEB Onaylı Sertifikalı Lazer Epilasyon Kursu kayıtlarımız başladı. Lazer Epilasyon Belgesi'nı alarak kendinizi ve İşletmenizi Yasal olarak korumakta geç kalmayın! Diode Lazer Epilasyon Sertifikalı kurslarımız için bizi arayın!  İzmir: 0232 4838354

Devamını Oku

Masörlük Kursu İZMİR

 Masörlük Kursu İzmir Sevgi Akademi 2022 grupları için kayıt dönemlerimiz başladı. Sizde Sevgi Akademi'de yerinizi almak için hemen bize ulaşın! MEB Onaylı Sertifikalı Masörlük Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 

Devamını Oku

KALICI MAKYAJ KURSU İZMİR

Kalıcı Makyaj Kursu İzmir MEB Sertifikalı, Sevgi Akademi 2018 grupları için kayıt dönemlerimiz başladı. Sizde Sevgi Akademi'de yerinizi almak için hemen bize ulaşın! Kalıcı Makyaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize 0232 483 8354 ten ulaşın.

Devamını Oku

Masaj Kursu İzmir

 Masaj Kursu İzmir Sevgi Akademi 2018 grupları için kayıt dönemlerimiz başladı. Sizde Sevgi Akademi'de yerinizi almak için hemen bize ulaşın! MEB Onaylı Sertifikalı Masaj Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 

Devamını Oku

Estetisyenlik Kursu İZMİR

Estetisyenlik Kursu İzmir Sevgi Akademi 2018 grupları için kayıt dönemlerimiz başladı. Sizde Sevgi Akademi'de yerinizi almak için hemen bize ulaşın! MEB Onaylı Sertifikalı Estetisyenlik Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 

Devamını Oku

29 Ekim Cumhuriyet Kadınları Defilesinin Makyaj Sponsoruyuz

Sevgi Akademi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Kadınları Defilesinde 10 kişilik öğrencilerimizden oluşan ekibimizle birlikte Sevgi Akademi olarak Makyaj sponsoru olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz.  2008 yılında genç ve dinamik bir ekiple yola çıktık. Güzellik sektöründeki kalifiye personel ihtiyacını karşılamak için bu y..

Devamını Oku

ÖNEMLİ DUYURU!!

Sevgi Akademi eğitimlerini sadece İzmir'de vermektedir. Başka bir şehirde şubemiz bulunmamaktadır. Sevgi Akademi ismini kullanarak kayıt almaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Ön kayıtlar için sadece okulumuzla 0232 4838354 - 0850 466 0 555 numaralarından irtibata geçiniz.

Devamını Oku

MEB Sertifikalı Masaj Kursu (Masörlük - Masözlük Kursu) Sınavı

     Değerli öğrencilerimiz, 21.10.2017 tarihinde saat 12.00'da M.E.B. 23. Dönem Genel Masaj Kursu (Masörlük - Masözlük kursu) sınavı İzmir Sevgi Akademi Eğitim Kurumları'nda yapılacaktır! Masaj Sınavına katılacak tüm öğrencilerimize önemle duyurulur!

Devamını Oku

MEB Güzellik Uzmanlığı Kursu Sınavı

Değerli öğrencilerimiz, 25 Ağustos 2016 tarihinde saat 12.00'da  '' M.E.B. 14. Dönem Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu '' sınavı yapılacaktır! Sınava katılacak tüm öğrencilerimize önemle duyurulur! 

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder