Sevgi Akademi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Kadınları Defilesinde 10 kişilik öğrencilerimizden oluşan ekibimizle birlikte Sevgi Akademi olarak Makyaj sponsoru olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz. 

2008 yılında genç ve dinamik bir ekiple yola çıktık. Güzellik sektöründeki kalifiye personel ihtiyacını karşılamak için bu yolda ilerleyerek “Süreç içerisinde binlerce kişiye meslek ve iş kazandırarak kocaman bir eğitim ve öğretim ailesine dönüştük. İlkemiz her zaman ‘Daha güzeli, daha özeli oldu’ ve bu ilke dahilinde açtığımız özel kurslarla, yetiştirdiğimiz uzman sayısını artırdık. İlerledikçe detaylandırdığımız kurslar, eğitim veren akademik uzman kadroyla, genelden özele dönüştü. Sekiz ayrı uzmanın bulunduğu eğitimci kadrosu ile kaliteli öğretimin yanında kursiyerlerimize ilkeli eğitimi de sağladık” 

“Önceliğimiz, uzmanı olduğumuz işi öğretirken, adaylarımızı en ince ayrıntısına kadar güzellik ve bakım sektörüne uzman olarak hazırlayıp, gelir getirecek bir iş imkânı sağlamaktır. Yetiştirdiğimiz uzmanı sektöre adaptasyonunu sağlayıp gerekli rehberliği yapmak, eğitim sonrasında da onu yalnız bırakmamak bizi diğerlerinden ayıran bir başka özelliğimizdir. Rekabetçi, idealist, kendini geliştiren ve işinin uzmanı olarak sektöre kalite getirirken kurumsal yapımızla da kursiyerlerimize güvenilir bir platform sağlıyoruz.

  Sevgi Akademi estetisyenlik kursu, güzellik uzmanlığı kursu, masaj kursu, profesyonel makyaj kursu, kalıcı makyaj kursu ve lazer epilasyon kursu başta olmak üzere güzellikle ilgili tüm alanlarda MEB Onaylı sertifikalı Uzmanlar yetiştirmekte ve kursiyerleriyle birlikte bir çok organizasyona katılarak onlara tecrübe ve iş desteği sağlamaktadır.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder