Öğrencimiz Pınar Y. “Sevgi Akademi” ‘de Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Eğitimini tamamlayarak Slim-Fit Estetik ve Güzellik Merkezinde Güzellik uzmanı ve Micro Pigmentist olarak göreve başlamış ve fotoğraflarını bizlerle paylaşmıştır. Kendisini Tebrik eder, iş hayatında başarılar dileriz..
 
Öğrencimiz Gamze Y. “Sevgi Akademi” ‘de Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Eğitimini tamamlayarak kendi açtığı Güzellik Merkezinin fotoğraflarını bizlerle paylaşmıştır. Kendisini Tebrik eder, iş hayatında başarılar dileriz..
 

Cihan Ç. Karşıyaka Spor Kulübünde “Sevgi Akademi” vasıtasıyla Masör olarak işe başlamış ve bize bu fotoğrafı göndermiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.


Öğrencimiz Gülten E. “Sevgi Akademi” ‘ den mezun olmuş ve Bodrumda açtığı Güzellik Merkezi’nin fotoğraflarını bizlerle paylaşmıştır. Kendisini Tebrik eder, yeni iş hayatında başarılar dileriz.

Öğrencimiz Pelin F. “Sevgi Akademi” ‘ den IPL Eğitimini almış ve Selçuk’ta açtığı Güzellik Merkezi’nin fotoğraflarını bizlerle paylaşmıştır. Kendisini Tebrik eder, yeni iş hayatında başarılar dileriz.

Öğrencilerimiz Özgür ve Gürhan Bodrum Hotel Samara’da “Sevgi Akademi” vasıtasıyla Masör olarak işe başlamış ve bize bu fotoğrafı göndermişlerdir. Kendilerine teşekkür eder, başarı ve bol kazançlar dileriz.Öğrencimiz Sedef S.  “Sevgi Akademi” vasıtasıyla International Söke Hospital’ da Estetisyen olarak görevine başlamış ve bize bu fotoğrafı göndermiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz. 

Öğrencimiz Selin M.  “Sevgi Akademi” vasıtasıyla International Söke Hospital’ da Estetisyen olarak görevine başlamış ve bize bu fotoğrafı göndermiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Öğrencimiz Serkan S. Hotel Grand Azur’da  “Sevgi Akademi” vasıtasıyla işe başlamış ve bize bu fotoğrafı göndermiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılar ve bol kazançlar dileriz. 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder