Masaj Kursu

MASAJ KURSU

MEB Onaylı Masörlük Kursu / İzmir

İzmir'de Masaj Kursu denildiğinde kalitenin ve güvenin adresi Sevgi Akademi'nin sunmuş olduğu Masöz / Masörlük kursu eğitim programına dahil olarak bu nitelikli mesleğe ciddi bir atabilir ve sektörde aranan sihirli ellerden biri olabilirsiniz.

Sevgi Akademi uzman eğitim kadrosunun verdiği profesyonel ve işe yerleştirme garantili masöz / masörlük kursu sertifika programınıbaşarıyla tamamlayan kursiyerlerimize eğitimin sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip "Masöz / Masörlük  Belgesi" verilmektedir. 

Yoğun tempolu ve bol stresli şehir yaşamından nasibini alan herkes ömründe bir kere de olsa profesyonel bir elden masaj hizmeti almak ister. Vücudunun doğru noktalarını tanıyacak ve adeta bir sihirli dokunuşla yeniden doğmuş gibi hissettirecek bu özel uygulamayı profesyonel olarak yapmadıkça ciddi ve prestijli kurum ve kuruluşlarda çalışabilmek neredeyse imkansız. Çünkü masaj yaptırmak artık sadece bir keyif değil tıp doktorlarının da omurga sağlığı ve hareket kabiliyetini artırmak adına tavsiye ettiği ciddi bir uygulamadır. Masaj kursu ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masaj Kursu

Avrupa Birliği Ülkelerinde de Geçerliliği Olan bir Mesleğiniz Olsun İstemez Misiniz?

Masaj Kursu Programı Avrupa Birliği ile birlikte yürütülmekte olan MEGEP projesi (Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi) kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı işyeri açma ve çalışma ruhsatları yönetmeliğine uygun olarak düzenlenen Masaj Kursu Sertifika programımıza dahil olarak ister kendi işinizi kurabilir ya da kariyerinize Avrupa Birliği ülkelerinde bile devam edebilirsiniz.

Türkiye’de ya da Avrupa Birliği ülkelerinde Masör-Masöz Uzmanı olarak çalışabilmek ve gerekli olan denklik sertifikasını alabilmek için Sevgi Akademi danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sevgi Akademi tarafından verilen Profesyonel Masaj kursunu tamamlayan kursiyerlerimizin kazanımları ne olacak?

 1. Masaj Kurssu Programıa katılan ve başarıyla tamamlayan her bir kursiyerimiz mesleğe yönelik olarak M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanacak.
 2. Hep hayalini kurduğunuz kendinize ait olan masaj salonu veya SPA merkezini açabilecek yetki ve donanıma sahip olacaksınız.
 3. Profesyonel olarak hizmet veren tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Yetkili ve Yönetici olarak çalışabileceksiniz.
 4. Tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Uzman Masör veya Masöz olarak çalışabilirsiniz.
 5. Milli Eğitime Bağlı Özel Kurslar açabilir ve mesleğinizin eğitimini en güzel şekilde ilgililerine sunabilirsiniz.
 6. Kişiye özel olarak talep edilen tüm uygun mekan ve koşullarda, evlerde, otellerde ve güzellik salonlarında Masaj uygulama hizmeti  verebilirsiniz.

Neden Sevgi Akademi ?

 • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
 • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
 • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
 • Katılamadığınız veya eksik olduğunuzu düşündüğünüz dersleriniz varsa telafisini ücretsiz olarak veriyoruz. 
 • Derslerinizi maksimum 10 kişilik AB standartlarındaki ferah sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
 • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

NOT: Sevgi Akademi Mezun olan öğrencilerine iş desteği sağlamaktadır.

MASÖR / MASÖZ KURSU EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER TÜRLÜ SORU İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME  GEÇEBİLİRSİNİZ.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder