Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu

Estetisyenlik Kursu (4.Seviye Güzellik Uzmanlığı Kursu) 

 İzmir'de Güzellik Uzmanlığı Kursu denilince ilk akla gelen yer olan kalitenin ve güvenin adresi Sevgi Akademi'nin profesyonel eğitim programlarıyla tanışın!!

Severek Yapacağınız Bir Mesleğiniz Olsun!

Güzellik uzmanlığı kursu nu başarıyla tamamladıktan sonra sevginizi de katarsanız eğer, hastalarınızın memnuniyet ve güvenini kazanabilir, ya da bizimde desteğimizle gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra yıllardır hayalini kurduğunuz kendi güzellik merkezinizi açarak kendi müşterilerinizin yüzlerini reklendirip güldürebilirsiniz.

Güzellik uzmanlığı kursu İzmir denilince kalite ve güvenin adresi olan Sevgi Akademi Eğitim Kurumları; işi severek yapan, mutlu profesyonel uzmanların sayısını artırmak için kaliteli bir eğitim kadrosu ile uzun yıllardı MEB Onaylı Sertifikalı meslek programları düzenliyoruz.

Hangi Program Size Daha Uygun?

4.Seviye 826 Saatlik Estetisyenlik Kursu Sertifika programının toplam eğitim süresi yaklaşık 5 ay sürmektedir. Eğitimlerimiz %70 Uygulamalı %30 Teorik olarak verilmekte olup, haftaiçi ve haftasonu gruplarımızdan size en uygun olan programa katılabilirsiniz.. Eğitim sonunda Ustalık sınavına girerek kendi yerinizi açabilirsiniz!!

Estetisyenlik kursu izmir denildiğinde güvenin adresi olan Sevgi Akademi olarak mezun öğrencilerimize iş desteği sağlıyoruz. Öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlarda staj yapma imkanı veriyor ve deneyim kazanmalarını sağlayarak sektöre hazırlıyoruz.

Eğitimimiz sonunda MEB’dan onaylı Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanan kursiyerlerimize güvenin adresi olan Sevgi Akademi olarak anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlarda iş desteği sağlıyoruz.

Hayallerini gerçekleştirip kendi iş yerini açmak isteyen kursiyerlerimiz için ise ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri veriyoruz.

Güzellik Uzmanlığı Sertifikasına Sahip Olunca Nerelerde Çalışabilirim?

·  Gerekli prosedürleri de tamamlayarak yıllardır hayalini kurduğunuz iş yerini açarak kendi güzellik merkezinizin patronu olabilirsiniz.
·  Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan halk eğitim merkezlerinde ve mesleki eğitim merkezlerinde aday usta öğretici olarak görev alabilirsiniz.
·  Güzellik merkezlerinde, kliniklerde, cilt bakım merkezlerinde, hastanelerin dermatoloji birimlerinde ve bunun yanında eczanelerde dermo-kozmetik danışmanı olarak da çalışabilirsiniz.
·  Mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, prestijli otellerin güzellik-spa salonlarında
·  Kozmetik üretim sanayiinde, güzellik malzemesi satan ve pazarlayan işyerlerinde çalışma olanakları vardır.

Estetisyenlik Kursu Programı Kapsamında Alınacak Dersler

Anatomi – Fizyoloji
Cilt Tipleri ve Cilt Analizi
Mini ve Yoğun Cilt Bakımı eğitimi & Vücut Bakımı
Kozmotoloji
Epilasyon ve Depilasyon Teknikleri
Zayıflama Uygulamaları
Makyaj Eğitimi
Klasik (isveç) Masaj – Selülit Masajı
İş analizi ve işletme
Müşteri iletişimi
Hijyen
Manikür Pedikür
El Ayak Bakımı
Sir Ağda + Kaş Bıyık Alımı
Salon Hazırlığı
Kimyasal Peeling
Dermoroller
Ürün Cihaz Eğitimleri
İpek Kirpik - Kirpik Perması - Kirpik Boyama
Zayıflama ve Beslenme
Radyo Frekans Cihazı Uygulama Eğitimi
Kavitasyon Cihazı Uygulama Eğitimi
Vakum Cihazı Uygulama Eğitimi
Pasif Jimnastik Cihazı Uygulama Eğitimi
Lenf Drenaj Uygulama Eğitimi
IPL Lazer Epilasyon Cihazı Uygulama Eğitimi
DIODE Lazer Epilasyon Cihazı Uygulama Eğitimi
Aqua Peel Uygulama Eğitimi

Neden Sevgi Akademi ?

  • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Yeni nesil cihaz ve ekipmanlarla kursiyerlerimizi tam donanımlı olarak sektöre hazırlıyoruz.
  •  Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
  • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
  • Derslerinizi AB standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
  • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

       Güzellik ve Estetik kavramı bir meslek olarak hata kaldırmayacak bir branştır. Sadece yetenekle devam edilemeyecek bu sektörde yeteneğinizi profesyonel bir eğitimle taçlandırıyor ve sizlere vereceğimiz MEB onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi sağlamlaştırıyoruz. Kalite ve güvenin adresi olan Sevgi Akademi’nin profesyonel eğitim programlarıyla tanışmak ve estetisyenlik kursu fiyatları, ücretleri hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın. Sevgi Akademi, profesyonellik ve kariyerde başarı sunan bir hizmet kuruluşudur.


    

Unutmayın, sevginin ve güzelliğin aynı çatıda bulunduğu tek yer Sevgi Akademi'dir...

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder